Ucuz Kitap
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Dondurmam Gaymak

Fragman

Tek Part

Dondurmam Gaymak
Açıklama

: Ali Usta Muğla'da dondurmacılık yapan birisidir. Ama en çok sinir olduğu şey isa insanların büyük marka dondurmalarına karşı ilgisinin büyümesidir. Bu yüzden bu markalara karşı mücadele vermektedir. Yeni aldığı motoruyla köyleri dolaşarak hem dondurma satıyor hemde kendi reklamanı yapıyordu. Yine köyün birinde dondurma satarken köyün haylaz çocukları Ali ustanın motorunu kaçırırlar ve dondurmaları yerler. Ali Ustada bunu yapanların büyük dondurma markaları olduğunu düşünür ve tek tek bayilerden hesap sormaya başlar. Gerçekten eğlenceli bir film. İyi seyirler.

IMDB

: 6.8

Oyuncular

: Metin Yıldız, Turan Özdemir, Burcu Tuna Uruk, Gülnihal Demir, Levent Aras, Ayşe Arslan, Altuğ Sarıbaş, Burcu Baydur, Sinem Altıok, Ali Şefik, Burçin Batu, Muammer Gökmen, Alaattin Sakar, Özcan Gözer, Tünay Ürper, Erdinç Özal, Muhammet Kıyak, Recep Yener, Kadir Kapız, Ali Dural, Canberk Zaifoğlu, Ulaş Sarıbaş, İsmet Can Suda, Hüseyin Dural, Alptuğ Şevik, Nejat Altınsoy, Sadettin Ünsal, Mehmet Gökmen, Tolga Çandar, Zeynep Özal, Celil Yağız

Yapım

: 2006

Yönetmen

: Yüksel Aksu

İzleme
: 13.139
Tarih
: 11 Ekim 2012
Ekleyen
: admin
Kategori
: Aile, Dram, Komedi, Yerli Filmler
Etiketler
: , ,"Dondurmam Gaymak" için 2 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. mert mert Ekim 11th, 2012 at 18:23

    güzel bir filim admin

  2. admin admin Aralık 27th, 2012 at 22:42

    Film yenilenmiştir. Keyifle izleyebilirsiniz.

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)