Ucuz Kitap
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Oğlum Bak Git

Oğlum Bak Git
Açıklama

: Bir dönem sosyal paylaşım sitelerde tıklanma rekoru kıran 'Oğlum Bak Git' videosunun filmin çekimleri yakın bir zamanda bitmişti. 19 Ekim 2012 tarihinde vizyona girecek olan bu film bakalım videosu kadar tutunabilecekmi. Filmde Yavuz Seçkin, Selahattin Taşdöğen, Veysel Diker, Orhan Aydın, Esra Sönmezer , Nazlıhan Yılmaz, Kıvanç Baran Aslan gibi oyuncuların yanında Çok güzel Hareketler bunlar'dan tanıdığımız Metin Yıldız oyuncular arasında yerini almıs bulunuyor. Kısa olarak filmin konusuna gelirsek Yavuz Seçkin çok kısmetsiz olan hayatı boyunca hep şansızlıklarla karşılaşan bir taksicidir. En yakın arkadaşları olan Kürşat (Metin Yıldız) ve Teoman (Veysel Diker) onun bu kismetsizliğine çözüm aramaktadırlar. Kocakarı tarifleri filan hiç bir şey işe yaramaz. Son çare olarak Kişisel Gelişim Uzmanı olan Figen'in (Esra Sönmezer) yanına gitmeye karar verirler. Figen'nin babası ise yer altı dünyasının en büyük isimlerinden biridir. Yavuz Seçkin Figen ile tanıştığı ilk gün ona aşık olur ve farklı belaların içine adımını atmış olur.

IMDB

:

Oyuncular

: Metin Yıldız, Yavuz Seçkin, Selahattin Taşdöğen, Veysel Diker, Orhan Aydın, Esra Sönmezer, Nazlıhan Yılmaz, Kıvanç Baran Aslan,

Yapım

: 2012

Yönetmen

: Kamil Çetin,

İzleme
: 19.700
Tarih
: 09 Ekim 2012
Ekleyen
: admin
Kategori
: 2012 Filmleri, Fragmanlar, Komedi, Vizyona Girecek Filmler, Yerli Filmler
Etiketler
: , , , , ,"Oğlum Bak Git" için 2 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. ensar ensar Kasım 2nd, 2012 at 15:18

    film ne zaman koyulucak

  2. erkan erkan Kasım 14th, 2012 at 14:12

    filimi bekliyoruz admin yardımcı ol

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)